Sokółka

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Aktualności

Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych

kasa fiskalna

Naucz się obsługiwać kasy fiskalne i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie. Ruszył nabór na kurs. Zajęcia w dniach 23-24.07.2015 o godzinie 09:00.

 

 

 

 

Szkolenie skierowane jest do osób pragnących zdobyć umiejętności z zakresu obsługi kas fiskalnych i urządzeń sklepowych wykorzystywanych w pracy sprzedawcy.Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie i zapisz się już dziś! Kurs zakończony jest egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Uczestnikami kursu mogą być osoby zainteresowane pracą kasjera połączoną z obsługą kas fiskalnych, sposobami wykorzystania nabytych umiejętności w pracy zawodowej w małych lub dużych zakładach pracy. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą sprzedawać produkty lub usługi.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z tematyką obsługi kas fiskalnych, terminali kart płatniczych oraz praktyczne przygotowanie do ich użytkowania.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2014 poz.622).

Czas trwania   13 godzin                                                                 Informacje  i zapisy
Termin 23-24.06.2015                                                                 Telefon 85- 711-22-57
Cena 250 zł/os                                                                 Email: sokolka@zdz.bialystok
Inne materiały dydaktyczne w cenie kursu                                                                 Adres: 16-100 Sokółka, Grodzieńska 76

 

Serdecznie zapraszamy!