Sokółka

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

Baza Szkoleniowa

ośrodekOśrodek Kształcenia Zawodowego w Sokółce mieści się przy ul. Grodzieńskiej 76 . Obiekt położony jest w centrum, przy głównej ulicy miasta (naprzeciw kościoła pw. Św.Antoniego). Trzykondygnacyjny budynek jest jest własnością ZDZ w Białymstoku. Budynek posiada wysoki standard użytkowania, zgody z obowiązującymi wymogami i przepisami z zakresu bhp i ppoż.   Nowowyremontowany obiekt charakteryzuje się funkcjonalnością oraz wysoką estetyką wnętrz. Sale dydaktyczne wyposażone są w funkcjonalne, ergonomiczne umeblowanie oraz w projektory multimedialne, ekrany projekcyjne. W całym budynku dostępna jest bezpłatna bezprzewodowe sieć WiF.                

 

 Sale wykładowe

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sokółce posiada 5 jasnych, przestronnych sal wykładowych. W wyposażeniu każdej sali znajduje się: tablica kredowa, flipchart, ekran projekcyjny. W każdej sali jest możliwość skorzystania z laptopa i rzutnika multimedialnego. Największa z sal może pomieścić około 50 osób.

Sala konferencyjna

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sokółce posiada dobrze wyposażoną salę konferencyjną, na której istnieje możliwość organizacji: szkoleń, kursów, konferencji, spotkań biznesowych, seminarium, warsztatów.

Pracownia komputerowa

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sokółce posiada dobrze wyposażoną pracownię komputerową, w której realizowane są zajęcia praktyczne z szerokiej gamy kursów informatycznych. Wszystkie komputery posiadają dostęp do Internetu oraz legalne oprogramowania. Pracownia posiada 15 stanowisk komputerowych.

 Galeria

 

 

Znajdź Szkołę lub ośrodek