Sokółka

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Aktualności

Życzenia

wielkanoc2024

Szanowni Współpracownicy, Nauczyciele, Wykładowcy, Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz Kursanci,

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ta radosna i pełna nadziei uroczystość przyniesie do Waszych serc wiele radości, pokoju i wzajemnej życzliwości.

Życzę, abyście w tym szczególnym czasie mogli cieszyć się bliskością swoich najbliższych, doświadczyć wzruszeń i radości płynących z wspólnego spędzania czasu. Niech Wielkanoc będzie dla Was momentem refleksji nad wartościami, które dają sens naszej pracy i życia oraz okazją do odnowienia sił i nadziei na lepsze jutro.

Dziękuję Wam za zaangażowanie, profesjonalizm i codzienny trud, który wkładacie w rozwój naszej placówki. Wasza praca i determinacja są nieocenione dla naszej społeczności. Niech te Święta będą dla Was czasem zasłużonego wypoczynku i regeneracji sił, abyście mogli kontynuować swoją misję z jeszcze większym entuzjazmem i zaangażowaniem.

Życzę Wam również obfitości wiosennych inspiracji, które pomogą Wam odkrywać nowe możliwości i osiągać kolejne sukcesy zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

Niech radość zmartwychwstania Chrystusa napełni Wasze serca i sprawi, że te Święta będą dla Was czasem niezapomnianych przeżyć i pełnych miłości chwil.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Dyrektor Kształcenia Zawodowego w Sokółce
Katarzyna Magdalena Paszko
wraz z pracownikami